Pænt overskud fra vores arrangement med Magt

Vores netop afholdte arrangement med satiregruppen Magt, gav et overskud på ca kr 20.000 .

Kontakt

Her er foreningens kontakt data og personer i diverse funktioner:

Formand: Torben Olsen, formand@khif.dk,  - mobil 2835 5886

Næstformand: Anni Vedel, anni@nuno.dk, tlf 2193 0052

Kasserer: Brian Hansen, kasserer@khif.dk, tlf 2262 6335

Bestyrelsesmedlem: Michael Brinch: michael@brinch.dk,

Bestyrelsesmedlem: Lotte Jensen, lotte.jensen@3.dk

Webmaster & bestyrelsesmedlem:  Torben Bovien, Torben@bovien.dk,  tlf. 6070 6825

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.